top of page

Pozvánka na veletrh INFOTHERMA 2023

Na mezinárodní výstavě INFOTHERMA 2023 v Ostravě, která se koná ve dnech 23. – 26. ledna 2023 představí společnost Viaflames s.r.o. svou novou produktovou řadu univerzálních kotlů na ruční přikládání W22 UNI, která je určena pro efektivní a ekologické spalování kusového dřeva, černého a hnědého uhlí. Kompletní řada kotlů na pevná paliva W22 UNI s rozsahem tepelných výkonů 7-14 kW, 10-20 kW, 13-25 kW a 15-30 kW byla certifikována ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně a splňuje podmínky pro evropskou směrnici Ecodesign a emisní třídu 5 dle ČSN EN 303-5.

Kotle na pevná paliva řady W22 UNI se prezentují řadou vylepšení pro zvýšení svých užitných vlastností a jejich hlavní předností je možnost provozovat kotel i při sníženém tepelném výkonu u všech certifikovaných paliv. Vzhledem k dosaženému 50 % rozsahu tepelného výkonu tak není nutná nákladná přestavba kotelny pro instalaci objemné akumulační nádrže a při montáži kotle W22 UNI lze zachovat původní teplovodní otopnou soustavu, popřípadě využit pro akumulaci zásobník TUV s podstatně menším objemem vody. W22 UNI je tak možno použít s minimálními investičními náklady při výměnách dosluhujících kotlů na pevná paliva v samotížných teplovodních otopných soustavách s přirozeným oběhem vody i v teplovodních soustavách s nuceným oběhem vody.

Zveme Vás k návštěvě naší expozice v pavilónu NA 2, stánek 349, kde budete mít možnost shlédnout novinky pro rok 2023 a to v podobě univerzálních kotlů W22 UNI 7-14 KW a 13-25 kW.

 

                                                                                                            Těšíme se na Vás

                                                                                                                                     Tým Viaflames

Pozvánka-do-stánku2.jpg
bottom of page